A Siweiyi automatikus illatosító egy szabványos méretű, elemes adagoló, amely automatikusan adagolja az aeroszolos spray-ket programozott időközönként. A leghatékonyabban akkor működik, ha a falra szerelik, legalább két méter magasan a padlótól.
| Cikkszám: | ADS05 |
| Termék mérete: | 212x90x90 mm |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | PP |
| Termék súlya: | 185 g |
| Intervallum idő: | 5 / 15 / 30 perc (állítható) |
| Tápegység: | 2 db AA elem (nem tartozék) |
| Adagolás: | 0,1 ml |
| Telepítés: | Falra szerelhető, asztali |
| Kompatibilis aeroszol kapacitás: | 300 ml |
| Kompatibilis aeroszol méret (M x Átmérő): | Kb. 14 x 6,5 cm |
| Alkalmazás: | otthoni fürdőszoba, nyilvános mosdó, szálloda, étterem és egyebek |
| A csomag tartalma:: | 1 x Automata aeroszolos adagoló (elem és aeroszol nem tartozék) |
| Bizonyítvány: | CE, ROHS |
| Csomagolás: | 24 db/karton |
| Kartondoboz mérete: | 50x38x22 cm |
| ÉNy/GNY: | 4,39/4,98 kg |
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.