Automatikus, szenzoros működtetésű: az érintésmentes kézfertőtlenítő gép úgy van kialakítva, hogy kézfertőtlenítőt vagy alkoholt porlasszon, és automatikusan adagolja a spray-t, ami lehetővé teszi a gyors és egyszerű kézfertőtlenítést, és optimális kézhigiéniát biztosít.
Kényelmes és higiénikus: csak helyezze a kezét az érzékelő alá a szappanadagoló elindításához, így hatékonyan elkerülheti a keresztfertőzést anélkül, hogy hozzáérne az adagolóhoz. Alkalmas nyilvános helyekre, például irodákba, szállodákba, kórházakba, egészségügyi intézményekbe, iskolákba stb.
| Cikkszám: | DAZ-BOX padlóállvánnyal |
| Termék mérete: | 410x200x120 mm |
| Szín: | Ezüst |
| Kapacitás: | 2500 ml |
| Anyag: | Porszórt bevonatú fém |
| Adagolási idő: | 0,2–0,5 másodperc |
| Adagolási távolság | 1,5-3 hüvelyk |
| Padlóállvány: | Tálca anyaga: Porszórt fém Cső anyaga: Alumínium porbevonattal Talp anyaga: Porfestett acél |
| Szivattyú típusa: | Csepp/Spray/Hab opcionális |
| Elektromos ellátás 1: | Egyenáramú elektromos |
| 2. áramellátás: | 4 db C méretű elem |
| Kiterjedt akkumulátor-üzemidő: | >30 000 ciklus |
| Bizonyítvány | CE, RoHS, FCC |
| Csomagolás: | 1 készlet/karton |
| Kartondoboz mérete: | 47x36,5x39,5 cm |
| ÉNy/GNY: | 9,5/10,35 kg |




Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.