Nagy kapacitás: ez az automatikus kézfertőtlenítő adagoló 1000 ml-es nagy kapacitással rendelkezik, alkalmas különféle fertőtlenítő folyadékok és kézfertőtlenítők használatára, napi és professzionális használatra, tökéletes otthoni, szállodák, kórházak vagy más nyilvános helyeken történő használatra.
Kényelmes és higiénikus: csak helyezze a kezét az érzékelő alá a szappanadagoló elindításához, így hatékonyan elkerülheti a keresztfertőzést anélkül, hogy hozzáérne az adagolóhoz. Alkalmas nyilvános helyekre, például irodákba, szállodákba, kórházakba, egészségügyi intézményekbe, iskolákba stb.

| Cikkszám: | F1307 padlóállvánnyal |
| Szappanadagoló mérete: | 120x120x260 mm |
| Szappanadagoló színe: | Fehér |
| Szappanadagoló kapacitása: | 1000 ml |
| Szappanadagoló anyaga: | 100% szűz ABS műszaki műanyag |
| Szappanadagoló palack: | Újratölthető |
| Szappanadagoló súlya: | 0,90 kg |
| Teljesítmény: | 4 db C méretű akkumulátor vagy 110 V/220 V-os adapter |
| Padlóállvány: | Tálca anyaga: Porszórt fém Cső anyaga: Alumínium porbevonattal Talp anyaga: Porfestett acél |
| Szivattyú típusa: | Opcionális (szóró/csepp/habpumpa) |
| Használati adagolás: | 1 folyadékpumpa: 1 ml minden alkalommal |
| 2 habpumpa: 0,8 ml alkalmanként | |
| 3 fújásos pumpa: 0,8 ml alkalmanként | |
| Bizonyítvány: | CE, ROHS, FCC |
| Csomagolás: | 1 készlet/karton |
| Kartondoboz mérete: | 36x34x20 cm |
| ÉNy/GNY: | 5,6/6,2 kg |
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.