Nagy kapacitás: ez az automatikus kézfertőtlenítő adagoló 1200 ml-es nagy kapacitással rendelkezik, alkalmas különféle fertőtlenítő folyadékok és kézfertőtlenítők használatára, napi és professzionális használatra, tökéletes otthoni, szállodák, kórházak vagy más nyilvános helyeken történő használatra.
Automatikus, szenzoros működtetésű: az érintésmentes kézfertőtlenítő gép úgy van kialakítva, hogy kézfertőtlenítőt vagy alkoholt porlasszon, és automatikusan adagolja a spray-t, ami lehetővé teszi a gyors és egyszerű kézfertőtlenítést, és kiküszöböli a keresztszennyeződést, így optimális kézhigiéniát ér el.


| Cikkszám: | K9 Pro Dual |
| Termék mérete: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Feszültség: | 5V 2A |
| Kapacitás: | 1200 ml |
| Távolság mérése: | 2-10 cm |
| Hangerő: | 1-4 szint állítható |
| Adagolás: | 0,1-2 ml állítható |
| Telepítés: | Falra szerelhető, asztali, háromlábú állvány |
| Szivattyú típusa: | Opcionális (szóró/csepp/habpumpa) |
| Mérési tartomány: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Riasztási hőmérséklet: | Állítható |
| Bizonyítvány: | CE, ROHS, FCC |
| 18 nyelven sugározva: | |
| Kínai, angol, spanyol, japán, portugál, koreai, német, francia, orosz, olasz, arab, török, thai, kambodzsai, indonéz, bengáli, hindi, vietnami | |
| K9 Pro kettős csomag: | 1 db/színes doboz; 9 db/karton |
| Egy színes doboz tartalma: 1x adagoló, 1x csepptálca, 1x használati útmutató, 1x USB kábel, 2x fali csavar. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Állványcsomag: | 1 db/barna doboz; 20 db/karton |
| 71x38x32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.