Videó
Jellemzők:
Nagy távolságú hőmérsékletmérés: a K9 Pro F folyékony szappan hőmérő adagoló egy kiváló minőségű érzékelővel rendelkezik, amely akár 3 méteres távolságból is képes mérni a hőmérsékletet, így kiválóan alkalmas nyilvános helyeken, például iskolában, szállodában, kórházban, bevásárlóközpontban stb. való használatra.
Falra szerelhető stílus: a falra szerelhető automata fertőtlenítő adagoló jól működik a pult felületének tisztán tartásában.
Elemmel működő és újratölthető: ez az alkoholos szappanadagoló AA vagy 18650 elemmel működik, de adapterrel is működtethető. (Töltőadapter és elem nem tartozék.)
Kényelmes és higiénikus: csak helyezze a kezét az érzékelő alá az automatikus szappanadagoló elindításához, így hatékonyan elkerülheti a keresztfertőzést anélkül, hogy megérintené a szappanadagolót. Alkalmas nyilvános helyeken, például irodákban, szállodákban, kórházakban, egészségügyi intézményekben, iskolákban stb. Egyidejűleg méri a kéz és a homlok hőmérsékletét.


| Cikkszám: | K9 Pro F |
| Termék mérete: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Feszültség: | 5V 2A |
| Kapacitás: | 1200 ml |
| Távolság mérése: | 3m |
| Hangerő: | 1-4 szint állítható |
| Adagolás: | 0,1-2 ml állítható |
| Telepítés: | Falra szerelhető, asztali, háromlábú állvány |
| Szivattyú típusa: | Opcionális (szóró/csepp/habpumpa) |
| Mérési tartomány: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Riasztási hőmérséklet: | Állítható |
| Bizonyítvány: | CE, ROHS, FCC |
| 18 nyelven sugározva: | |
| Kínai, angol, spanyol, japán, portugál, koreai, német, francia, orosz, olasz, arab, török, thai, kambodzsai, indonéz, bengáli, hindi, vietnami | |
| Csomagolás: | 1 db/színes doboz; 9 db/karton |
| Színes doboz tartalma: | Adagoló x1USB kábel x1Kézikönyv x1Támasztócsat x1Fali rögzítőcsavarok x2Csepptálca x1Tölcsér x1Hátsó fedél tálca x1Doboz mennyiség: 9 db/dobozFő kartondoboz mérete: 49x495x35 CMSúly: 11,6 kg/karton Megjegyzések: az elemek és az USB adapter nem részei a csomagnak |
| Színes doboz mérete: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartondoboz mérete: | 49x495x35cm |
| ÉNy/GNY: | 9,45/11,60 kg |
| Cikkszám: | K9 Pro F |
| Termék mérete: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Feszültség: | 5V 2A |
| Kapacitás: | 1200 ml |
| Távolság mérése: | 3m |
| Hangerő: | 1-4 szint állítható |
| Adagolás: | 0,1-2 ml állítható |
| Telepítés: | Falra szerelhető, asztali, háromlábú állvány |
| Szivattyú típusa: | Opcionális (szóró/csepp/habpumpa) |
| Mérési tartomány: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Riasztási hőmérséklet: | Állítható |
| Bizonyítvány: | CE, ROHS, FCC |
| 18 nyelven sugározva: | |
| Kínai, angol, spanyol, japán, portugál, koreai, német, francia, orosz, olasz, arab, török, thai, kambodzsai, indonéz, bengáli, hindi, vietnami | |
| Csomagolás: | 1 db/színes doboz; 9 db/karton |
| Színes doboz tartalma: | Adagoló x1USB kábel x1Kézikönyv x1Támasztócsat x1Fali rögzítőcsavarok x2Csepptálca x1Tölcsér x1Hátsó fedél tálca x1Doboz mennyiség: 9 db/dobozFő kartondoboz mérete: 49x495x35 CMSúly: 11,6 kg/karton Megjegyzések: az elemek és az USB adapter nem részei a csomagnak |
| Színes doboz mérete: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartondoboz mérete: | 49x495x35cm |
| ÉNy/GNY: | 9,45/11,60 kg |
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.