Jellemzők
Automatikus, érzékelővel működtetett: az érintésmentes automata szappanadagoló kézfertőtlenítő vagy alkohol porlasztására és a spray automatikus adagolására szolgál, ami lehetővé teszi a gyors és egyszerű kézfertőtlenítést, kiküszöböli a keresztszennyeződést, így optimális kézhigiéniát biztosít.
Elemmel működik: ez az alkoholos szappanadagoló elemekkel működik, de adapterrel is táplálható. (Nem tartalmaz töltőadaptert és elemet)
Kényelmes és higiénikus: csak helyezze a kezét az érzékelő alá a szappanadagoló elindításához, így hatékonyan elkerülheti a keresztfertőzést anélkül, hogy hozzáérne az adagolóhoz. Alkalmas nyilvános helyekre, például irodákba, szállodákba, kórházakba, egészségügyi intézményekbe, iskolákba stb.
Specifikáció
| Technológiai paraméterek | |
| Modellszám | F1407 |
| Akkumulátor | 4 db C méretű elem vagy USB kábel |
| Anyagok | kiváló minőségű ABS+HDPE, nem újrahasznosított |
| Szín | fehér, más színek testreszabhatók |
| Dimenzió | 121,7x131,5x302 mm |
| Kapacitás | 2500 ml |
| Termék súlya | 0,95 kg |
| Csomagolás | 1 db/belső doboz; 10 db/karton |
| Kartondoboz mérete | 81x33x36,5 cm |
| Fúvóka típusok | Opcionális (szóró/csepp/habpumpa) |
| Elhelyezés | Falra szerelhető, asztali, háromlábú állvány |
Tartalmazza:
Adagoló x1
1 db USB-kábel
1 db kézikönyv
1 db támasztó csat
2 db fali rögzítőcsavar
Megjegyzések: az akkumulátorok és a töltőadapter nem részei a csomagnak
Alkalmazás:
A Siweiyi automata érintésmentes szappanadagolót széles körben használják kézfertőtlenítésre otthon, irodában, szállodában, bevásárlóközpontban, iskolában, kórházban stb., egyéni és nyilvános használatra is elérhető.
Ügyfélszolgálat
1. Termékeinkkel vagy árainkkal kapcsolatos kérdéseit 24 órán belül megválaszoljuk.
2. Folyamatosan tájékoztassuk ügyfeleinket a gyártási folyamatról, és szükség esetén segítsünk a minőségellenőrzés megszervezésében.
3. Egyéves garancia és felelősségteljes értékesítés utáni szolgáltatás.
4. Professzionális értékesítési és mérnöki csapat a jó vásárlási élmény biztosítása érdekében.
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.