Automatikus, szenzoros működtetésű: az érintésmentes kézfertőtlenítő gép úgy van kialakítva, hogy kézfertőtlenítőt vagy alkoholt porlasszon, és automatikusan adagolja a spray-t, ami lehetővé teszi a gyors és egyszerű kézfertőtlenítést, és optimális kézhigiéniát biztosít.
Kényelmes és higiénikus: csak helyezze a kezét az érzékelő alá a szappanadagoló elindításához, így hatékonyan elkerülheti a keresztfertőzést anélkül, hogy hozzáérne az adagolóhoz. Alkalmas nyilvános helyekre, például irodákba, szállodákba, kórházakba, egészségügyi intézményekbe, iskolákba stb.


| Cikkszám: | F18 |
| Feszültség: | 5V 2A |
| Kapacitás: | 350 ml |
| Távolság mérése: | 2-10 cm |
| Hangerő: | 1-4 szint állítható |
| Adagolás: | 0,1-2 ml állítható |
| Telepítés: | Falra szerelhető, asztali, háromlábú állvány |
| Szivattyú típusa: | Opcionális (szóró/csepp/habpumpa) |
| Mérési tartomány: | 0℃-42℃ (0℉-107,6℉) |
| Üzemi hőmérséklet: | 10-40 ℃ (50 ℉-104 ℉) |
| Riasztási hőmérséklet: | Állítható (37,3-39 ℃) |
| Teljesítmény: | AA elem, 18650 akkumulátor, C típusú elektromos |
| Bizonyítvány: | CE, ROHS, FCC |
| 18 nyelven sugározva: | |
| Kínai, angol, spanyol, japán, portugál, koreai, német, francia, orosz, olasz, arab, török, thai, kambodzsai, indonéz, bengáli, hindi, vietnami | |
| F18 csomag: | 1 db/színes doboz; 12 db/karton |
| Egy színes doboz tartalma: 1x adagoló, 1x csepptálca, 1x használati útmutató, 1x USB kábel, 2x fali csavar. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Állványcsomag: | 1 db/barna doboz; 20 db/karton |
| 71x38x32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.