Videó
Specifikáció
| Cikkszám: | DAZ08 |
| Termék mérete: | 83x107x206 mm |
| Feszültség: | 6 V egyenáramú |
| Kapacitás: | 320 ml |
| Távolság mérése: | 0~45 mm |
| Fő anyag: | ABS |
| Telepítés: | Asztali |
| Szivattyú típusa: | Opcionális (szóró/csepp/habpumpa) |
| Teljesítmény: | 4 db AA elem (nem tartozék) |
| Bizonyítvány: | CE, ROHS, FCC |
| Csomagolás: | 1 db/színes doboz; 48 db/karton |
| Színes doboz mérete: | 105x80x230 mm |
| Kartondoboz mérete: | 47,5x49x43 cm |
| ÉNy/GNY: | 12,20/13,50 kg |
GYIK
1. kérdés: A termék olcsó, a minőség garantált?
A1: Több mint 10 éves gyártási és értékesítési tapasztalattal rendelkezünk, és minden termékünkre 12 hónapos garanciát vállalunk.
2. kérdés: Rendelhetünk-e csak mintákat tesztelésre a megrendelés leadása előtt?
A2: Persze, a minta sorrend elfogadható számunkra.
3. kérdés: Hogyan szállítják általában az árut? És mennyi időbe telik a kézbesítés?
A3: Mintavétel és kis megrendelések esetén expressz szállítással, általában 3-5 napot vesz igénybe. Nagyobb megrendelések esetén, sürgős igény esetén légi úton is szállíthatunk. Ha teherfuvart szeretne megtakarítani, tengeri úton is szállíthatjuk, ami körülbelül 30-50 napot vesz igénybe, a célállomástól függően.
4. kérdés: Elfogadja az OEM és ODM termékeket?
A4: Igen, testreszabhatjuk a termékeket, címkéket, csomagot.
5. kérdés: Mi a rendelési folyamat az egyedi termékek esetében?
A5: Termékleírások vagy konkrét követelmények megadása -- árajánlat -- árajánlat visszaigazolása -- befizetési előleg -- gyártási rajz visszaigazolása -- öntőformák készítése -- minta készítése -- minta visszaigazolása -- tömeges gyártás -- szállítás -- értékesítés utáni szolgáltatás
6. kérdés: Van a termékhez tanúsítvány?
A6: A legtöbb nem egyedi termék tanúsítvánnyal és szabadalommal rendelkezik, és az egyedi termékekre az ügyfél igényei szerint tanúsítványok alkalmazhatók.
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.