Videó
Specifikáció
| Cikkszám: | K9 Pro Plus Wifi-vel a Tuya App-tól |
| Termék mérete: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Feszültség: | 5V 2A |
| Kapacitás: | 1200 ml |
| Távolság mérése: | 2-10 cm |
| Hangerő: | 1-4 szint állítható |
| Adagolás: | 0,1-2 ml állítható |
| Telepítés: | Falra szerelhető, asztali, háromlábú állvány |
| Szivattyú típusa: | Opcionális (szóró/csepp/habpumpa) |
| Mérési tartomány: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Riasztási hőmérséklet: | Állítható |
| Bizonyítvány: | CE, ROHS, FCC |
| 18 nyelven sugározva: | |
| Kínai, angol, spanyol, japán, portugál, koreai, német, francia, orosz, olasz, arab, török, thai, kambodzsai, indonéz, bengáli, hindi, vietnami | |
| Csomagolás: | 1 db/színes doboz; 9 db/karton |
| Színes doboz tartalma: | 1x adagoló, 1x csepptálca, 1x használati útmutató, 1x USB kábel, 2x fali csavar. |
| Színes doboz mérete: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartondoboz mérete: | 49x495x36cm |
| ÉNy/GNY: | 9,45/11,60 kg |
| Előnyök: | |
| * Nyelvváltás | * Állítható adagolás |
| * Állítható hangerő | * Hőmérsékletmérési adatok rögzítése |
| * Kapacitásbeállítás | * Egyetlen alkalmazás több funkciót is vezérelhet |

Automatikus szenzoros működtetésű: ez az érintésmentes kézfertőtlenítő adagoló kézfertőtlenítő vagy alkohol porlasztására szolgál, és automatikus adagolást biztosít, ami lehetővé teszi a gyors és egyszerű kézfertőtlenítést, kiküszöböli a keresztszennyeződést, így optimális kézhigiéniát biztosít.
Falra szerelhető stílus: a falra szerelhető szappanadagoló jól működik a pult felületének rendetlenségének megőrzésében.
Elemmel működő és újratölthető: ez az alkoholos szappanadagoló elemekkel működik, adapterrel is táplálható. (Nem tartalmaz töltőadaptert és elemet)
Wifi elérhető: a Tuya alkalmazás támogatja, amelyet letölthet mobiltelefonjáról. Vele egyszerűen és kényelmesen vezérelheti az összes funkciót.
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.