Videó
Specifikáció
| Cikkszám: | DAZ-BOX |
| Termék mérete: | 410x200x120 mm |
| Szín: | Ezüst |
| Kapacitás: | 2500 ml |
| Anyag: | Porszórt bevonatú fém |
| Adagolási idő: | 0,2–0,5 másodperc |
| Adagolási távolság | 1,5-3 hüvelyk |
| Telepítés: | Asztali/Fali/Padlóállvány |
| Szivattyú típusa: | Csepp/Spray/Hab opcionális |
| Elektromos ellátás 1: | Egyenáramú elektromos |
| 2. áramellátás: | 4 db C méretű elem |
| Kiterjedt akkumulátor-üzemidő: | >30 000 ciklus |
| Bizonyítvány | CE, RoHS, FCC |
| Csomagolás: | 1 db/barna doboz; 2 db/karton |
| Kartondoboz mérete: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| ÉNy/GNY: | 2,80/3,15 kg |
| Csomaglista | |
| adagoló | 1 |
| USB-kábel | 1 |
| Kézikönyv | 1 |
| Támasztó csat | 1 |
| Falra szerelhető csavarok | 2 |

GYIK
K: Rendelhetünk-e csak mintákat tesztelésre a rendelés leadása előtt?
V: Persze, a mintarendelés elfogadható számunkra.
K: Milyen fizetési módot fogadnak el?
A: Általános feltételek: T/T előre. Nagyobb összeg: L/C látra szólóan.
Kis összeg, például minta díjak: Paypal és Western Union.
K: Hogyan szállítják általában az árut? És mennyi időbe telik a kézbesítés?
V: Mintavétel és kis megrendelések esetén expressz szállítással, általában 3-5 napot vesz igénybe. Nagyobb megrendelések esetén, ha sürgősen szüksége van rá, légi úton is szállíthatjuk az árut. Ha teherfuvart szeretne megtakarítani, tengeri úton is szállíthatjuk, ami körülbelül 30-50 napot vesz igénybe, a célállomástól függően.
K: Elhelyezhetem a logónkat a terméken és a csomagoláson? Hogyan kell ezt tennem?
V: Kérjük, adja meg a nagy felbontású LOGO fájlokat és követelményeket, rajzokat készítünk Önnek a megerősítéshez. A visszaigazolás kézhezvétele után 2-3 mintát készítünk Önnek a megerősítéshez.
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.