| Méret | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Anyag | PP műanyag |
| Szín | Fehér |
| Kapacitás | 1000 ml |
| Tápegység | AA/18650 akkumulátorok és USB elektromos töltő |
| Tartalmazza | adagoló x1 |
| 1 db USB-kábel | |
| 1 db kézikönyv | |
| 1 db támasztó csat | |
| 2 db fali rögzítőcsavar | |
| Csepptálca x1 | |
| Tölcsér x1 | |
| Hátsó borító tálca x1 | |
| Doboz mennyiség | 12 db/karton |
| Fő kartondoboz mérete | 57 × 44,5 × 33,5 CM |
| Súly | 12,2 kg/karton |
| Megjegyzések | Az elemek és az USB adapter nem részei a csomagnak |


Jellemzők:
Automatikus szenzoros működtetés: az érintésmentes kézfertőtlenítő szappanadagoló kézfertőtlenítőhöz, gélhez vagy alkoholhoz készült, és automatikus spray-adagolást biztosít, ami lehetővé teszi a gyors és egyszerű kézfertőtlenítést, és kiküszöböli a keresztszennyeződést.
Többféle elhelyezés: asztalra helyezhető, falra vagy állványra is szerelhető, ami kényelmessé teszi a különböző helyeken való használatot.
Elemmel működő és újratölthető: ez az alkoholos szappanadagoló 4 db AA vagy 2 db 18650-es elemmel működik, de C típusú kábellel is működtethető. (Töltőadapter és elemek nem tartozékok)
Kényelmes és higiénikus: csak helyezze a kezét az érzékelő alá az adagoló elindításához, így hatékonyan elkerülheti a keresztfertőzést. Alkalmas nyilvános helyekre, például irodákba, szállodákba, kórházakba, egészségügyi intézményekbe, iskolákba stb.
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.