Videó
Specifikáció
| Cikkszám: | F1303 rozsdamentes acél |
| Termék mérete: | 120x120x260 mm |
| Szín: | Fehér |
| Kapacitás: | 1000 ml |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Üveg: | Újratölthető |
| Termék súlya: | 1,25 kg |
| Teljesítmény: | 4 db C méretű akkumulátor vagy 110 V/220 V-os adapter |
| Telepítés: | Falra szerelhető/padlóállvány |
| Szivattyú típusa: | Opcionális (szóró/csepp/habpumpa) |
| Pumpa adagolás: | 1 folyadékpumpa: 1 ml minden alkalommal |
| 2 habpumpa: 0,8 ml alkalmanként | |
| 3 fújásos pumpa: 0,8 ml alkalmanként | |
| Bizonyítvány: | CE, ROHS, FCC |
| Csomagolás: | 1 db/barna doboz; 15 db/karton |
| Kartondoboz mérete: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| ÉNy/GNY: | 19,50/20,50 kg |
Csomagolási lista:
Adagoló x1
1 db USB-kábel
1 db kézikönyv
1 db támasztó csat
2 db fali rögzítőcsavar
Alkalmazás:
A Siweiyi automata érintésmentes szappanadagolót széles körben használják kézfertőtlenítésre otthon, irodában, szállodában, bevásárlóközpontban, iskolában, kórházban stb., egyéni és nyilvános használatra is elérhető.
GYIK
K: Garantált a minőség?
V: Több mint 10 éves gyártási és értékesítési tapasztalattal rendelkezünk, és minden termékünkre 12 hónapos garanciát vállalunk.
K: Rendelhetünk-e csak mintákat tesztelésre a rendelés leadása előtt?
V: Persze, a mintarendelés elfogadható számunkra.
K: Milyen fizetési módot fogadnak el?
A: Általános feltételek: T/T előre. Nagyobb összeg: L/C látra szólóan.
Kis összeg, például minta díjak: Paypal és Western Union.
K: Hogyan szállítják általában az árut? És mennyi időbe telik a kézbesítés?
V: Mintavétel és kis megrendelések esetén expressz szállítással, általában 3-5 napot vesz igénybe. Nagyobb megrendelések esetén, ha sürgősen szüksége van rá, légi úton is szállíthatjuk az árut. Ha teherfuvart szeretne megtakarítani, tengeri úton is szállíthatjuk, ami körülbelül 30-50 napot vesz igénybe, a célállomástól függően.
K: Elfogadja az OEM és ODM termékeket?
V: Igen, testreszabhatjuk a termékeket, címkéket, csomagokat.
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.