Jellemzők
Automatikus, szenzoros működtetésű: az érintésmentes kézfertőtlenítő gép úgy van kialakítva, hogy kézfertőtlenítőt vagy alkoholt porlasszon, és automatikusan adagolja a spray-t, ami lehetővé teszi a gyors és egyszerű kézfertőtlenítést, és kiküszöböli a keresztszennyeződést, így optimális kézhigiéniát ér el.
Kényelmes és higiénikus: csak helyezze a kezét az érzékelő alá a szappanadagoló elindításához, így hatékonyan elkerülheti a keresztfertőzést anélkül, hogy hozzáérne az adagolóhoz. Alkalmas nyilvános helyekre, például irodákba, szállodákba, kórházakba, egészségügyi intézményekbe, iskolákba stb.
Specifikáció
| Cikkszám: | F1307 |
| Termék mérete: | 120x120x260 mm |
| Szín: | Fehér |
| Kapacitás: | 1000 ml |
| Anyag: | 100% szűz ABS műszaki műanyag |
| Üveg: | Újratölthető |
| Termék súlya: | 0,90 kg |
| Teljesítmény: | 4 db C méretű elem vagy 110V/220V adapter * Az elemek nem tartozékok |
| Telepítés: | Falra szerelhető/padlóállvány |
| Szivattyú típusa: | Opcionális (szóró/csepp/habpumpa) |
| Használati adagolás: | 1 folyadékpumpa: 1 ml minden alkalommal |
| 2 habpumpa: 0,8 ml alkalmanként | |
| 3 fújásos pumpa: 0,8 ml alkalmanként | |
| Bizonyítvány: | CE, ROHS, FCC |
| Csomagolás: | 1 db/barna doboz; 15 db/karton |
| Kartondoboz mérete: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| ÉNy/GNY: | 13,80/14,50 kg |
Csomagolási lista:
Adagoló x1
1 db USB-kábel
1 db kézikönyv
2 db fali rögzítőcsavar
1 db támasztó csat
Megjegyzések: az elemek és az USB adapter nem részei a csomagnak
Minőségbiztosítás:
1. Minden gyártási folyamatot minőségellenőrzési csapatunk ellenőriz
2. A minőséget professzionális mérnök biztosítja
3. CE, FCC, ROHS tanúsítványok jóváhagyva és saját tulajdonú szabadalmakkal rendelkeznek
Ügyfélszolgálat
1. Termékeinkkel vagy árainkkal kapcsolatos megkeresésére 24 órán belül válaszolunk.
2. Folyamatosan tájékoztassuk ügyfeleinket a gyártási folyamatról, és szükség esetén segítsünk a minőségellenőrzés megszervezésében.
3. Egy év garancia és felelősségteljes értékesítés utáni szolgáltatás.
4. Professzionális értékesítési és mérnöki csapat a jó vásárlási élmény biztosítása érdekében.
Gyárunk megalapítása óta világszínvonalú termékeket fejleszt, a következő elvek betartásával:
a minőség az első. Termékeink kiváló hírnevet szereztek az iparágban, és értékes bizalmat szereztek új és régi ügyfeleink körében.